کر میلیون خیابان آپارتمان قیمت گذاری

کر: میلیون خیابان آپارتمان قیمت گذاری سرمایه گذاری اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات احتمال حضور مسلمان و غفوری در دربی

واکنش‌ها به تصمیم غیر منتظره و البته غیر رسمی کمیته اخلاق مبنی بر محرومیت بازیکنان استقلال و پرسپولیس موجب شده است حضور آنها در دربی در هاله‌ای از ابهام قرار دا

احتمال حضور مسلمان و غفوری در دربی

احتمال حضور مسلمان و غفوری در دربی

عبارات مهم : فوتبال

واکنش ها به تصمیم غیر منتظره و البته غیر رسمی کمیته اخلاق مبنی بر محرومیت بازیکنان استقلال و پرسپولیس موجب شده است حضور آنها در دربی در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد.

به گزارش ورزش سه ، بعد از انتشار تصویرهای قلیان کشیدن محسن مسلمان و وریا غفوری در اینترنت که حواشی زیادی به وجود آورد، صبح روز یکشنبه خبری منتشر شد که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اقدامی سریع با این دو بازیکن برخورد جدی داشته و آنها را از حضور در دربی روز پنج شنبه محروم کرده است.

احتمال حضور مسلمان و غفوری در دربی

جدا از مباحثی که طی روزهای اخیر اطراف این عنوان حاشیه ای مطرح شده است بود، اعلام این رای سنگین آن هم در آستانه جدال سرخابی ها موجب شد تصویر العمل هایی زیاد و تندی علیه این حکم در کمتر از ۲۴ ساعت صورت بگیرد و عنوان شود بهتر بود این رای بعد از دیدار دو تیم به حالت اجرا درآید.

اما در حال حاضر توصیه جالب توجه این است که طبق اعلام مسئولان کلوب های استقلال و پرسپولیس حکم محرومیت غفوری و مسلمان به این دو کلوب ابلاغ نشده و آنها با وجود اعتراض به چنین رای و موضوعی که آیا در رسانه ها آمده نمی توانند از بازیکنان کلیدی خود بهره ببرند، از تصمیم رسمی کمیته اخلاق در این باره بی اطلاع هستند.

واکنش‌ها به تصمیم غیر منتظره و البته غیر رسمی کمیته اخلاق مبنی بر محرومیت بازیکنان استقلال و پرسپولیس موجب شده است حضور آنها در دربی در هاله‌ای از ابهام قرار دا

با توجه به مخالفت ها و اعتراض های گسترده ای که از سوی مدیران استقلال و پرسپولیس و هواداران ارزش و همچنین بعضی مسئولان و اهالی فوتبال صورت گرفته به نظر می رسد مثل روز یکشنبه، اصلا این حکم تا پیش از دربی روز پنج شنبه به دو کلوب ابلاغ نشود؛ ضمن اینکه ظاهرا مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال نیز با وجود عدم اظهار نظر در این باره با محرومیت مسلمان و غفوری در شرایط فعلی مخالف است.

با این وجود باید منتظر ماند و دید تا پیش از بازی استقلال و پرسپولیس این حکم به کلوب های سرخابی ابلاغ می شود یا کمیته اخلاق تصمیم دیگری مد نظر دارد و به دنبال اجرایی کردن آن بعد از دربی است.

واژه های کلیدی: فوتبال | استقلال | پرسپولیس | محسن مسلمان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs