کر میلیون خیابان آپارتمان قیمت گذاری

کر: میلیون خیابان آپارتمان قیمت گذاری سرمایه گذاری اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی فهرست آپارتمان‌های نقلی زیر قیمت

متقاضیان خرید آپارتمان‌های نقلی در هفته‌های اخیر با فایل‌های متعددی در گروه آپارتمان‌های کوچک‌تر از 50 مترمربع روبه‌رو شده‌اند که با قیمت پیشنهادی کمتر از میانگ

فهرست آپارتمان‌های نقلی زیر قیمت

فهرست آپارتمان های نقلی زیر قیمت

عبارات مهم : میلیون

متقاضیان خرید آپارتمان های نقلی در هفته های اخیر با فایل های متعددی در گروه آپارتمان های کوچک تر از 50 مترمربع روبه رو شده است اند که با قیمت پیشنهادی کمتر از میانگین قیمت معاملات منطقه عرضه شده است هست.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بررسی موتورهای جست وجوی معتبر ملکی نشان می دهد آپارتمان های نقلی در تمامی سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارند، طوری که در مجتمع های مسکونی مناطق شمالی که عمدتا آپارتمان بزرگ متراژ مشتری دارد هم، بعضا سوئیت های کوچک ساخته شده است و به فروش می رسد.

اگرچه هماهنگی قیمت آپارتمان های ریزمتراژ با بودجه عمده متقاضیان خرید مسکن به خاص زوج های جوان باعث شده است که این آپارتمان ها به قول واسطه ها، حکم «قند» و «طلا» را در بازار مسکن پیدا کنند و فروشندگان آنها روی بالاترین قیمت پیشنهادی ممکن پافشاری کنند، ولی یک گروه دیگر از مشتریان این آپارتمان ها، متقاضیان غیرمصرفی مسکن هستند که به دنبال خرید واحد مسکونی با نشانه سرمایه گذاری بوده و قصدشان از معامله آپارتمان های نقلی سکونت نیست، بلکه به دنبال این هستند که نقدینگی خود را به ملک تبدیل کنند و در این راه کسری بودجه خود را نیز از طریق واگذاری آن در قالب قرارداد «رهن کامل» تامین می کنند. این الگوی معامله در مورد آپارتمان های نقلی بسیار مرسوم است و عمدتا کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند از آن استفاده می کنند.

فهرست آپارتمان‌های نقلی زیر قیمت

در جدول زیر گروهی از آپارتمان های نقلی و ریز متراژ با مساحت حداکثر 50 مترمربع گردآوری شده است که بر خلاف روال معمول قیمت گذاری این واحدها، با قیمت پیشنهادی کمتر از میانگین قیمت معاملات قطعی منطقه عرضه شده است هست. به نظر می رسد مالکان این آپارتمان ها مصلحت دیده اند که با تعدیل قیمت فضا را جهت حضور جدی تر خریداران فراهم کنند. به عنوان مثال آپارتمان 50 مترمربعی واقع در شمس آباد، بلوار بیژن، خیابان کمالی با سن بنای سه سال و با برخورداری از امکانات کامل مشمول بر انباری، پارکینگ و آسانسور به قیمت هر مترمربع پنج میلیون تومان فایل شده است و این در حالی است که میانگین قیمت آپارتمان با سن مشابه در معاملات ماه های اخیر در این محله، پنج میلیون و 500 هزار تومان هست. آپارتمان 41مترمربعی دیگری واقع در خیابان نامجو، خیابان سلمان فارسی با برخورداری از انباری و آسانسور و داشتن امکان استفاده از پارکینگ غیرسندی به قیمت مترمربعی 2 میلیون و 900 هزار تومان عرضه شده است و این در حالی است که قیمت مورد انتظار بر اساس معاملات یکی دو ماه اخیر در این محله، مترمربعی 3 میلیون و 300 هزار تومان است.

متقاضیان خرید آپارتمان‌های نقلی در هفته‌های اخیر با فایل‌های متعددی در گروه آپارتمان‌های کوچک‌تر از 50 مترمربع روبه‌رو شده‌اند که با قیمت پیشنهادی کمتر از میانگ

واژه های کلیدی: میلیون | خیابان | آپارتمان | قیمت گذاری | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs